HİZMETLERİMİZ
İşyeri İlaçlama

İş yerlerimiz bizim çoğu zamanımızı geçirdiğimiz yerlerdir. İkinci evimiz de diyebiliriz işyerlerimiz için. Evimiz kadar iş yerimizin de temizliği ve hijyeni önemlidir.Haşere ve kemirgenler iş yerlerimizin de istenmeyen misafirleridir. Çeşitli yollar ile iş yerlerimize girip yerleşirler ve bu alanlarda giderek çoğalırlar. Çoğu zaman bu haşere ve kemirgenler bize maddi olarak kayıplar vermemize neden olur. Çalışanlarımız üzerinde psikolojik etkiye neden olur. Ayrıca görülmeleri halinde müşteri kayıplarımıza sebep olurlar. Kısacası haşere ve kemirgenler iş yerlerimizin kabusudurlar.

İş yerimiz küçük te olsa büyük te olsa haşereler ya da kemirgenlerle karşılaşma olasılığımız büyüktür. Bu nedenle haşere ya da kemirgen sorunumuz olsa da olmasa da mutlaka rutin ilaçlama kontrollerinin mutlaka yapılması gerekmektedir. Haşere ya da kemirgen sorunundan kurtuldum bir daha gerek yok denmemelidir. Bilinmelidir ki işyerimiz var olduğu sürece bu haşere ve kemirgen tehlikesi ile karşı karşıyayız.

Böcek ve fareler yerleştikleri alanlarda çok çabuk ürerler. Bu nedenle sorun fark edildiği zaman hemen profesyonel destek alınmalıdır. Çoğu zaman bireysel çözüm sağlamak için bireysel olarak ilaçlama yaparız. Ama görülür ki sonuç vermez. Satın aldığımız ilaçlar sağlığımıza da zarar verir. Bu nedenle uzman ve alanında profesyonel ilaçlama şirketi ile çalışılmalı ve rutin olarak destek alınmalıdır.

Haşere ilaçlama şirketi olarak kullandığımız ilaçlar kesinlikle kokusuz ve lekesiz ilaçlardır. İlaçlama yapılırken çalışanlarınızın mekandan çıkmasına gerek yoktur. Herhangi bir eşyanın da kaldırılmasına gerek yoktur. Son sistem teknolojik aletlerle çalıştığımız için tüm ilaç uygulamalarımız kısa zamanlıdır. Kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı olup kesinlikle insan ve hayvan sağlığı üzerinde zararlı değildir. Siz müşterilerimize verilen tüm bilgiler ziraat mühendislerimiz tarafından verilecektir. Unutmayın, sağlığınız bizim için önemlidir. Önce hizmet temel ilkemizdir.

İşyeri İlaçlama